Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 4 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  Özbek Makina

  Özbek Makina

  Firmamız2002yılından beri tecrübe ve deneyimiyle, vidalı ve pistonlu hava komresörleri,hava kurutucuları satış ve bakım onarım hizmeti vermektedir.her marka komresör yedek parcaları,kurutucu filtreleri vs yedek parca temin imkanına sahibiz. Ayrıca Metal kalıp ,plastik,kavcuk vs imalatı yaparak, tüm ihtiyaclara kaliteli bir şekilde hizmet, vermekteyiz. ÜRÜN LİSTESİ: otomotiv plastik yedek parcaları. park fitnis spor aletleri malzemeleri. tekstil makina yedek parcaları.balıkcı misina kasnakları.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Adana
  Telefon: (322) 429 20-21
 • Dalgakıran Kompresör

  Dalgakıran Kompresör, 322 346 61 89, Ceyhan Yolu Üzeri Toptancılar Çarşısı Yenidoğan Mah. 2075 Sok No:54 Seyhan / Adana , Kompresör - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Adana
  Telefon: (322) 346 61-89
 • Komteks Kompresör Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

  Mak.Y.Müh. Kurtuluş GÜZEL tarafından kurulmuş olup, üretimde TSEK standartlarında Vidalı kompresör, TSE 1203 standardında Basınçlı Hava Tankları ve Tekstil kovaları (tarak ve cer tipi) yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz için etkin bir servis ve yedek parça hizmetleri verilmektedir. Firmamız ortak inançlarımız çerçevesinde ekip ruhu ile çalışan ve müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak, müşteri tatminini sağlayan Kompresör ve Tekstil kovası sektöründe öncü firma olarak kalite ve teknolojide lider, çevreye sa
 • Şehir: Adana
  Telefon: (322) 429 59-10